ترانه شناسی هنگامه

  • اسفند ۱, ۱۳۹۵

دانلود آهنگ های هنگامه

هنگامه برزین (متولد ۱۳۴۵ در لاهیجان) از خوانندگان پاپ ایرانی مقیم لس‌آنجلس، ایالات متحده آمریکا است.

زندگی

او به همراه خانواده و خواهر بزرگترش از سه سالگی به تهران آمدند. از همان دوران کودکی او هیجان و شوق زیادی در خوانندگی و نمایش داشت که پدرش اولین کسی بود که این شوق و هیجان را آشکار کرد. عشق بی پایان و حمایت پدرش سبب تقویت مراحل اولیهٔ زندگی هنگامه به صورت نسبتاً آشکاری شد و او را برای شرکت در کلاس‌های موسیقی به همراه تعدادی از استادان موسیقی کلاسیک فارسی تشویق کرد. مهارت او در نواختن نی و فلوت سبب شد تا پدرش برای یادگیری مدهای موسیقی کلاسیک فارسی «ردیف» اعتقاد پیدا کند و شالودهٔ علمی او به صورت مؤثری پیشرفت کند همانند خودش که به این سبک موسیقی بسیار علاقه‌مند و باسواد است

هنگامه از حمایت خانواده و دوستانش، همان‌طور که بزرگ می‌شد، لذت می‌برد. او در سراسر دوران تحصیلی اش درتعداد متعددی مسابقات ناحیه‌ای و محلی شرکت کرد و همیشه در زمرهٔ بی نظیران بود.

او همواره بعد از پایان تحصیلش آرزو داشت خواننده‌ای حرفه‌ای شود، اما این آرزو بعد از تغییرات در دولت جمهوری اسلامی نمی‌توانست به حقیقت بپیوندد. بعد از پایان دورهٔ دبیرستان، هنگامه ازدواج کرد و صاحب فرزند دختری شد، اما هرگز تصور دربارهٔ آرزوی زندگی خود را که خواننده شدن بود، فراموش نکرد. سر انجام هنگامه به این نتیجه رسید که برای رسیدن به آرزویش، راهی به جز ترک وطن و مهاجرت به خارج را ندارد.

آغاز کار هنری

در سال ۱۹۹۲، هنگامه به ونکوور، کانادا به همراه همسر و دخترش مهاجرت کرد. در ونکوور در ابتدا او علی الهی (نوازندهٔ ردیف مضراب پیانو) و فریدون (خواننده) را ملاقات کرد که توسط آن‌ها به کامران (خواننده) و رامین زمانی (نویسندهٔ متن موسیقی و تولیدکننده)، معرفی شد. در سال ۱۹۹۵ ، هنگامه، فریدون و کامران کار خود را با رامین زمانی با تلاش و جدیت آغاز کردند و گروهی به نام پرواز تشکیل دادند. آن‌ها اولین کار خود را با نام «ایرانم» تولید کردند که در دورهٔ بسیار کوتاهی طرفداران بسیاری به دست آوردند. محبوبیت آن‌ها در حال حاضر فراتر از ونکوور توسعه پیدا کرده است و جمعیت ایرانی بسیاری در لس آنجلس به صورت ناگهانی به استعداد و ذوق آن‌ها علاقه‌مند شدند.

با فرصت‌های پیش روی در لس آنجلس، هر یک از سه خواننده شروع به دنبال کردن زندگی شخصی خود شدند. با این وجود هنگامه، با بسیاری از تولیدکنندگان در تماس بود. او عضو وفادار رامین زمانی باقی ماند که تأثیر زیادی در خط مشی موسیقی او داشت. آلبوم «برای دیدن تو» حاصل پنج سال تلاش مداوم بود که مورد استقبال قرار گرفت. دو سال بعد دومین آلبوم هنگامه به نام «ارتش صلح» منتشر شد.

هنگامه در مصاحبه با منصور سپهربند به همراه رامین زمانی و KC Bondar در ژانویه ۲۰۱۶ اعلام کرد که آلبوم تازه ای به نام سلام را به همراه رامین زمانی و KC Bondar دردست تهیه دارند که ۴ ترانه از این آلبوم تا کنون منشتر شده است. این ۴۴ ترانه از وقتی رفتی ، قسم می خورم ، جنون و کجا بودی تا حالا می باشند. تمام آهنگ و ترانه های این آلبوم به جز یکی ساخته رامین زمانی است و تنظیم ها بر عهده KC Bondar است.

آلبوم‌ها

برای دیدن تو (۱۳۸۳)

 

ارتش صلح (۱۳۸۵)

 

تک آهنگ‌ها

دانلود آهنگ مدلی از هنگامه به همراه متن ترانه

دانلود آهنگ سوغ

اتی از هنگامه به همراه متن ترانه

دانلود آهنگ قسم میخورم از هنگامه به همراه متن ترانه

دانلود آهنگ از وقتی رفتی از هنگامه به همراه متن ترانه

دانلود آهنگ کجا بودی تا حالا از هنگامه به همراه متن ترانه

دانلود آهنگ جنون از هنگامه به همراه متن ترانه

دانلود آهنگ اجازه از هنگامه به همراه متن ترانه

دانلود آهنگ خالکوبی از هنگامه به همراه متن ترانه

دانلود آهنگ آغوش از هنگامه به همراه متن ترانه

دانلود آهنگ وقتی اومدی تو قلبم از هنگامه به همراه متن ترانه

 

  • 391 views